אודות

אודות הנגריה

נגרית שוסטר משה פועלת מאז 1988.הנגרייה ממוקמת במרכז הארץ בית עובד – משק 70.

הכול התחיל לפני 40 שנה , כשמשה היה תלמיד בבית ספר " מקס- פיין" במגמת נגרות.
חלומו היה לעשות דברים גדולים ולבצע את כול מה שיבקשו " השמיים הם הגבול". החלום רקם עור וגידים כשהחל לעבוד עם יוסי עצמון באולפני הטלוויזיה הלימודית והכללית.
בתחילת הדרך משה עסק בעבודות נגרות לטלוויזיה החינוכית, ותכניות לילדים כמו "הופה-הי" ועיצוב לסרטים  "רמבו", "ללא-ללא ביתי" וכדומה. גם תפאורות  לאופרות כמו "לה-פוקס" .לנגריית שוסטר הייתה יד בבניית אולם התאטרון "בית עינב".

נגריית שוסטר עוסקת גם במתן שירות לחברת הפרסום "באומן בר ריבאני". לנו, בנגריית שוסטר קיימת יד חופשיה בעיצוב ובתכנון המשרד כבר 15 שנה . אנו מספקים לחברת "באומן" ולארגונים משרדיים נוספים חדרי קבלה, דלפקים, שולחנות משרדיים וחדרי עבודה בהתאמה לצורכי המשרד ובקשת הלקוח. לכל אחד אנו מוצאים את הפינה האישית שלו. נגריית שוסטר נותנת שירותי נגרות גם לחברת התקשורת "יורקום" למעלה מ20 שנה. בשנה האחרונה נכנס העסק לענף הפיצריות ועיצב את המסעדה מ"אלף ועד תאף", "פיצריית דונטלו"  ומסעדות נוספות.

 נגריית שוסטר מתמחה בהכנת מטבחים, חדרי ילדים, חדרים שינה, פינות ישיבה, אמבטיות, עיצוב מסעדות , פאבים, תערוכות , ארונות קיר, החלפת דלתות ועוד מגוון תחומי עיסוק.

נגריית שוסטר מעניקה יחס חם ומתחשב בבקשות הלקוח או האדריכל ודוגלת בשיתוף פעולה הדדי.

בין לקוחותינו:
 
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media