עיצוב מטבחים

מטבחים זולים

בעידן המודרני ישנו עושר כמעט אינסופי מבחינת המוצרים השונים המוצעים לצרכן, החל מטלפונים סלולאריים, דרך מוצרים הקשורים לבית כדוגמת מטבחים זולים וכלה במכוניות. בהקשר זה, קיימים בשוק העשיר והתוסס גם הבדלי מחירים משמעותיים, כאשר ישנם מוצרים יקרים ויוקרתיים מאוד, מוצרים זולים המתאימים כמעט לכל כיס, וביניהם קיים טווח מחירים מגוון ביותר. בשוק שכזה, ישנם אנשים שתמיד יעדיפו לקנות את המוצר היקר. לעומתם, רבים אחרים יעדיפו לקנות דווקא את המוצר הזול ביותר, כאשר ההנחה שמוצר יקר יותר הוא גם טוב יותר, איננה בהכרח נכונה. בהקשר זה עולה גם נושא מטבחים זולים. שכן, בניגוד למוצרים רבים אחרים, ההשקעה במטבח היא לרוב גבוהה. בנוסף לכך, מטבחים נוטים מטבעם תוך כמה שנים להתבלות ולאבד את צורתם הראשונית. מסיבה זו, בשנים האחרונות הבינו לא מעט אנשים, כי הפתרון הוא פשוט פנייה לשירותי נגרות, ורכישה או שיפוץ של מטבחים זולים

מטבחים זולים – תקציב קטן, מטבח מושלם

כאמור, מטבחים זולים אינם בהכרח מטבחים פחות טובים, אלא להפך. בהקשר זה, חשוב לזכור כי אפילו מטבחים זולים הם יקרים ביחס לפרטי הריהוט האחרים בבית, ויהיו היקרים ביותר שיהיו. עם זאת, עלות מטבח חדש איננה חייבת להסתכם ב-60,000 ש"ח או אפילו יותר. ניתן בהחלט לעצב ולבנות בעזרתו של נגר, מטבח משוכלל, יפהפה וזול הרבה יותר. בשל כך, בשנים האחרונות החלו מטבחים זולים לתפוס נתח שוק רחב בתחום המטבחים. הצרכנים בארץ החלו להבין, כי מטבחים זולים אינם שם נרדף למטבחים מכוערים או לא איכותיים, אלא להיפך. היום באמצעות שירותי נגרות ושירותים נלווים ניתן לעצב מטבחים זולים שעלותם נמוכה בצורה משמעותית ביחס למטבחים המוצעים לא אחת ברשתות הגדולות, עם מראה של לא פחות ממיליון דולר. בנוסף ליופיים, מטבחים זולים הם לא פחות יעילים ושימושיים ממטבחים אחרים, ואף שורדים ונשמרים לאורך זמן.

מטבחים זולים – ממה נובעים פערי המחיר?

ההבדל בין מחירם של מטבחים זולים למחירם של מטבחים יקרים איננו נובע כאמור מפערי איכות או אסתטיקה, אלא מסיבות אחרות. לדוגמה, במקרה של מטבחים זולים אינכם צריכים לשלם עבור פערי התיווך של כל שרשרת ספקי השירות אלא עבור העבודה והחומרים בלבד. עובדה זו, מוזילה בצורה משמעותית את מחירם של מטבחים זולים.  סיבה נוספת לעלות הנמוכה של מטבחים זולים היא שימוש בחומרים שמחירם נמוך יותר. תפקידו של מטבח המותקן מחומרים זולים יותר אינו תלוי באיכות החומרים, עץ מלא או כל תחליף אחר, אלא בעיקר במקצועיות של נגר מטבחים. בנוסף לכך, חשוב לזכור, כי הבלאי של מטבחים הוא גבוה מאוד, ולכן הוא עתיד להיפגע במהלך השנים גם אם שילמתם עבורו ממיטב כספכם. המטבח הוא החדר המלוכלך ביותר בבית, וכל חומר ממנו הוא עשוי, משובח או לחילופין פשוט יותר, צובר שומן ולכלוך רב. מסיבה זו, כדאי מאוד לשקול לרכוש דווקא מטבחים זולים ולא להשקיע במקום בו ההשקעה הכספית איננה מצדיקה את עצמה.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media