עיצוב מטבחים

חידוש ארונות או מטבחים יד שנייה

מלאכת חידוש ארונות היא חלק בלתי נפרד מתהליך שיפוץ מטבחים, והיא כוללת לרוב כמה שלבי נגרות חשובים. חידוש ארונות בחללי מטבחים הוא פעמים רבות פתרון נפלא לשדרוג מראה המטבח ללא צורך בהחלפתו במטבח חדש. שכן, מלאכת שיפוץ מטבחים המתבצעת על ידי נגר מקצועי מובילה לתוצאות מרשימות, כאשר בסופה נראה המטבח נוצץ ומושלם. בנוסף לכך, מטבחים לאחר חידוש ארונות או כל מלאכת שיפוץ אחרת הם גם יעילים מאוד לשימוש ומרגישים ממש כמו חדשים, ללא ההוצאות הכספיות הגבוהות הכרוכות בהזמנת מטבח חדש. שיפוץ מטבחים, כולל חידוש ארונות,  עשוי לחסוך בין 50 אחוזים ל-70 אחוזים מהתקציב שהיה מבוזבז על מטבח חדש.

חידוש מטבחים, כולל חידוש ארונות – שלב ראשון 

כדי להחליט על היקף שיפוץ מטבחים או חידוש ארונות, חשוב ביותר בשלב ראשון לבדוק את מצב המטבח הקיים. לצורך בדיקת המטבח מומלץ מאוד להזמין איש מקצוע המתמחה בתחום חידוש ארונות של מטבחים. נגר מקצועי או שמאי אשר  ייבחן את מצב המטבח הקיים ויחשוף את כל הפגמים בארונות, כדוגמת: חלקים בלויים, קנטים מתפרקים, קילופים בפורמייקות, בעיות בצירים, מסילות שהחלידו וידיות שהן מיושנות מאוד. לאחר בדיקה זו יוכל המשפץ לייעץ לכם על היקף השיפוץ או חידוש ארונות הנדרש. שכן, ישנם מטבחים רבים בהם ניתן עדיין להציל חלקים נרחבים באמצעות שיפוץ או חידוש ארונות, ללא צורך בהחלפה מוחלטת של החלקים הישנים בחדשים. לאחר הייעוץ בנושא שיפוץ מטבחים, תוכלו להחליט על היקף התיקונים הנדרש, כולל חידוש ארונות ועל התקציב העומד לרשותכם.

חידוש ארונות – פתרון יעיל וזול לשדרוג מטבחים

בעבר לא מקובל היה לשפץ מטבחים, כאשר אנשים נאלצו להשלים עם הבלאי במטבח או להחליף את המטבח הישן במטבח חדש לחלוטין. במהלך השנים השתנו מאוד פני הדברים, כאשר היום ישנם בעלי מקצוע רבים העוסקים במלאכת חידוש ארונות, נגרות, חידוש מטבחים או בכל מלאכה אחרת הקשורה למטבח. היום גם אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות מטבח חדש, יכולים ליהנות ממראה מטבח יוקרתי ומודרני לאחר שיפוץ מקצועי, הכולל גם חידוש ארונות. ואף יותר מכך, במרבית המקרים לאחר שיפוץ מטבחים, הכולל גם חידוש ארונות, לא ניתן כלל לזהות את המטבח הישן והוא מתפקד כחדש לחלוטין, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פרקטית.

מטבחים ומלאכת חידוש ארונות – חשוב לדעת!

לרוב הבלאי של ארונות המטבח מתבטא הן במראה והן בשימוש. במרבית המקרים לאחר כמה שנים מתפרקים הקנטים של דלתות הארונות, מתפתחים שברים בפורמייקה, צירי הארונות והמסילות מחלידים ואינם מתפקדים כראוי ותופעות בלתי רצויות אחרות מתרחשות במטבח. בנוסף לכך, עלולות רעות חולות אחרות לפקוד מטבחים מתיישנים. בהיעדר תחזוקה נאותה, מחלידות גם ידיות הארונות, הדלתות אינן נפתחות ונסגרות כראוי והמגירות יוצאות מצירן. כל אלה מושפעים מהתנאים המיוחדים השוררים במטבח. חום, רטיבות, אדים ושימוש בחומרי ניקיון פוגעים גם הם במצבם של מטבחים. בדיוק לשם כך נחוץ חידוש ארונות או כל שיפוץ אחר
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media