רהיטים מעוצבים

חלונות בלגיים, פרופיל בלגי

חלונות בלגיים יעניקו לכל חלל מראה יוקרתי ומושלם, ולכן רבים בוחרים בהם. מלבד יופיים הרב, הרי שחלונות מסוג זה מבודדים היטב מפני רעש, קור, ורטיבות, והם בעלי תכונות חזקות ועמידות לאורך שנים. 

חלונות אלו אשר מוצאם באירופה, מיוצרים על ידי פרופיל בלגי איכותי, ואל השוק בישראל הם חדרו עוד לפני כ-110 שנה. מדובר בחלונות דקורטיביים אשר ניתן להתאים לכל גודל של מפתח, כאשר לרוב מבוקשים חלונות מעוצבים וגדולים במיוחד. גם משרדים ובתי עסק רבים עושים שימוש בחלונות מיוחדים אלו. 
פרופיל בלגי מבודד מפני רעשים ופגעי מזג האויר באופן מושלם. הפרופיל עצמו חזק ועמיד ביותר, וממנו יוצרים דלתות, חלונות ופריטים שימושיים נוספים. באמצעותו ניתן לבנות בדרך אסתטית גם מסגרות דקות למדי ולעצב קווים עדינים בתוך המפרט. החומר המבוקש עובר תהליך הנקרא גילוון והוא שמעניק לו עמידות לכל החיים כנגד רטיבות ונזקי קורוזיה. 

עיצוב הבית באמצעות חלונות בלגיים, משלב איכות עם יופי רב, כאשר ניתן להתאים את המפרטים בעצובים מדוייקים, למידות המבוקשות בכל איזור בבית. לרוב מעדיפים בעלי הדירות למקם בחללים קטנים חלונות הזזה מסוג בלגי, או חלון הנפתח פנימה או החוצה, כבקשתכם, באמצעות צירים. למקומות אחרים בבית כמו מטבחים גדולים ורחבי ידיים, חדרי סלון אשר משקיפים אל הנוף, או חדרי שינה בהם מבקשים הדיירים עיצוב מרשים, יעניקו חלונות בלגיים גדולים במיוחד, את העיצוב המושלם. את החלונות ניתן להזמין בכל צבע וגוון, כאשר הם שומרים על המראה המבריק והיפה שלהם במשך שנים רבות.  

מעצבי בתים נוהגים להמליץ ללקוחותיהם על פריטים רבים אשר עשויים פרופיל בלגי, ובעיקר על חלונות מעוצבים מחומר זה. יש לזכור כי מדובר בפריטים שאינם זולים, אולם איכותם ללא רבב והם יפים ועמידים למשך שנים רבות. חלונות בלגיים ניתן לעצב בצורות מעניינות כמו קשת רחבה, מעוגלת או אובאלית, ואף לשלב אבני ויטראז' כחלק מהעיצוב. אחרים יעדיפו לשלב אלמנטים ישרים של שתי וערב על גבי החלון הגדול, בנוסף ניתן לפנות לחברות המציעות חלונות בלגיים חשמליים ולאחר עבודת חשמלאי מוסמך להנות מיופי החלונות ומנוחות בשימוש.
עיצוב הבית באמצעות חלונות בלגיים יעניק למעונכם מראה קלאסי וחמים גם יחד.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media