רהיטים מעוצבים

חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום נפוצים בישראל מאז שנות ה-80 כאשר קבלני הבניין החלו לעשות בהם שימוש מוגבר, כשהם מבינים כי מדובר במוצר איכותי וראוי, ובמיוחד כשמנגד היתה האופציה להציב חלונות עץ אשר אינם מצטיינים בבידוד ואטימות אופטימאליים. 
חלונות אלומיניום טומנים בחובם יתרונות רבים. חומר האלומיניום מוגדר כאחד האלמנטים החזקים ביותר בטבע, והוא משמש ליצירת דלתות, חלונות, פרופילים לפרגולות ומוצרי הצללה אחרים, מעקות, גדרות, ועוד מוצרים רבים ושונים. חלונות אלומיניום ניתן לעצב בדרכים רבות והם מבודדים ואוטמים את המפתחים אשר בהם ימוקמו, בצורה המושלמת ביותר. 

גם תריסים מאלומיניום אהובים במיוחד על הקהל הישראלי, על אף שעד היום נעשה שימוש גם בתריסי גלילה עשויים פלסטיק קשיח. תריסים מאלומיניום עמידים וחזקים באופן שאין לו שיעור, וניתן לרכוש אותם כיום בשלל צבעים וגוונים, ולהתאימם לחלל בו הם ממוקמים. התקנת תריסים מבוצעת על ידי הקבלן אשר בונה את הבית, או על ידי צוות המתקינים של החברה בה רכשתם את הפריטים. חשוב לבדוק כי התריסים זוכים לתו תקן המעיד על הכרה בבטיחותו של הפריט.  
בחנויות הרבות ניתן למצוא גם תריסים ווניציאנים עשויים אלומיניום, והם מעניקים מראה דקורטיבי ואיכותי. חלונות אלומיניום ותריסים מסוג זה, מעניקים את המענה הטוב ביותר לצורכי בידוד ואיטום בפני פגעי מזג האויר, גשם ורוחות, והם מייפים את החלל מבחוץ ומבפנים. חלונות אלומיניום אשר מיוצרים בסגנון הבלגי, אהובים במיוחד על הלקוחות הישראליים, כאשר ניתן לבצע את ההזמנה על פי מידות, ולהתאים את החלונות גם למפתחים גדולים במיוחד. 
בשוק הרחב אפשר למצוא חלונות אלומיניום אשר משולבים בזכוכיות מסוגים שונים, ובין היתר זכוכיות אשר ניתן לחרוט עליהן דוגמאות ועיטורים שונים, על פי טעמו של הלקוח. 

תריסים וחלונות אלומיניום מבודדים  כנגד רטיבות, קור, ורעש, ומסייעים לשמירה על טמפרטורה אחידה, גם בימי הקיץ החמים. יתרון נוסף קשור בעובדה שחלונות אלו הינם  ונוחים לפירוק, ולכן ניתן להסירם לצורך ניקוי ולהשיבם אל המסילה באופן פשוט ומהיר. תריסים וחלונות אלומיניום עשויים מהחומר החזק והעמיד ביותר, אולם הם קלים ונוחים לתפעול בהשוואה לפריטים העשויים מחומרים אחרים.
 
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media