רהיטים מעוצבים

חדרי תינוקות

חדרי תינוקות טומנים בחובם אפשרויות רבות לעיצוב. הריהוט, התאורה, הוילונות, כל אלה ועוד קיימים בחנויות המיועדות במגוון דוגמאות ועיצובים, המאפשרים לכל הורה לבחור בדיוק כיצד ייראה חדר תינוקו. אחד התחומים הרחבים ביותר בתחום עיצוב חדרי התינוקות הוא עיצוב קירות. אם בעבר עיצוב קירות היה מסתכם בטפט ילדותי שדהה במהירות, היום קיימות אפשרויות רבות אינספור לעיצוב הקיר שיתאים בדיוק לעיצוב החדר ואפילו לעיתים יכתיב אותו. במאמר הבא נעסוק במגוון החידושים הנוגעים לעיצוב קירות בחדרי תינוקות או חדרי ילדים.

מרקם וצבע

כאשר מדובר בעיצוב הקיר רבים חושבים אך ורק על צבע. אך היום התחום מתפתח מאוד וניתן להעניק לקיר לא רק צבע אלא אפילו מרקם. עבור חדרי תינוקות מדובר בהמצאה נהדרת אשר ניתן "לשחק" איתה לצורך יצירת אפקטים שונים, כמו מדבקות קיר. אחד המרקמים שמתאימים לעיצוב חדר התינוק הוא מרקם רך, המזכיר עננים. המרקם מתקבל בעזרת צבע מיוחד לקיר וניתן לבצע את עבודת הצביעה לבד. המראה הרך והעדין לא רק מתאים לחדר התינוק אלא גם משדר אפקט רגוע להורים אשר מבלים גם הם זמן רב בחדר זה. הצבעים של היום מאפשרים יצירתיות רבה, ואחד הטרנדים שנולדו בתחום עיצוב קירות בחדרי תינוקות הוא שילוב של מספר צבעים על קיר אחד. מדובר לדוגמא בצביעה של כמה פסים עדינים על קיר בצבע אחיד. בצורה זו ניתן לשלב כמה צבעים רכים – ורוד ולבן, סגול וצהבהב ואפילו יותר משני צבעים. אפשרות נוספת שמהווה את הצעקה האחרונה בתחום עיצוב קירות היא מדבקות  קיר. מדובר באלמנט עיצוב פופולרי לא רק בחדרי תינוקות, אלא גם ברחבי הבית, אך בחדרי התינוקות מעניקות המדבקות את מגוון האפשרויות הגדול ביותר. החל מבעלי חיים בכל צבעי הקשת וכלה בפרחי ענק, כל אלה הם רק מעט מסגנונות המדבקות בהם ניתן להשתמש בעת עיצוב קירות חדר התינוק. המדבקות יכולות להעניק לתינוק גירויים חיצוניים נוספים בצורה של צורות וצבעים. מבחינת עיצוב המדבקות יכולות להנחות את המשך עיצוב החדר. לדוגמא מדבקות אפרוחים יכולות לפתוח צוהר לעיצוב אפרוחים של החדר הכולל בובות אפרוחים, וילונות צהובים ועוד. באותה נשימה ניתן גם להזכיר פרופילים או קרניזים אשר גם הם יכולים להעשיר משמעותית את עיצוב קיר חדר התינוק.

כמה זה עולה

תחום עיצוב הקיר, בייחוד בכל הנוגע לחדרי תינוקות, רחב מדי על מנת להעריך באופן מדויק את העלויות. אף על פי כן, כדאי ואף הכרחי לקבוע מראש את התקציב אותו אתם מעוניינים להשקיע בעיצוב חדר תינוקכם. זכרו לכלול בתקציב לא רק את הריהוט והבסיס, אלא גם עיצוב קירות, וילונות, שטיחים וכדומה. במידה ואתם מעוניינים לחסוך, נסו לבצע את העבודות השונות לבד. לעיתים יצירת המרקם או הקווים המיוחדים על הקיר נראים מסובכים במבט ראשון, אך בפועל עם מעט ניסיון וטעייה, תוכלו לבצע עבודה זו על הצד הטוב ביותר ללא צורך באיש מקצוע.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media