רהיטים מעוצבים

השפעות בעיצוב

עניין רב והשפעה חזקה קיימים בתחום העיצוב על כלל האנשים ועל מובילי הטרנדים. לשאלות כמו, מי קובע את הטרנד הבא של המעצבים השונים, של מעצבי המותגים, של מעצבי הריהוט, של מעצבי בגדים ועוד? מה או אילו רעיונות מובילים את כל המעצבים בתחום העיצוב התעשייתי או עיצוב המוצר, מי קובע כיצד יראה הבית שלנו?
התשובה לשאלות הללו היא חד משמעית ופשוטה, ובעצם כל המעצבים מכל התחומים מאגדים ברעיונות העיצוב שלהם את רעיונות העיצוב המתפתחים מתוך הלך הרוח של כל האנשים החיים על פני הכדור, מטיילים, מתעניינים, נחשפים לרעיונות קיימים, נחשפים לתרבויות אחרות, כך בעצם, מה שמעניין את האנשים ישלוט בתחומי העיצוב כמו בכל דבר אחר בחיים.
אחת הדוגמאות הטובות לכך היא ההשפעות שהגיעו אלינו מן המזרח הרחוק וכך למשל, עד לפני כשניים עד שלושה עשורים, החשיפה לתרבויות שונות מן המזרח ולסגנונות עיצוב כדוגמת הסגנון היפני, החשיפה לאוכל, לתרבות ולאומנות היפנית, הייתה שמורה ליורדי ים ואנשי ספנות, למטיילים הצעירים שכבשו את מחוזות יפן והייתה שמורה לאנשים מסוימים שהתחילו להתעניין או שהייתה להם שליחות מטעם העבודה. כיום השפעות העיצוב מן המזרח משתלבות וניחנות בפינות רבות בישראל וזאת כיוון שהחשיפה הפכה לעניינם של הכלל ככל שעבר הזמן וככל שתהליך הגלובליזציה התגבר. כמובן שהסגנון מן המזרח בעיצוב הוא נרחב מאוד וכולל השפעות ממדינות אסיאתיות רבות ואין הכרח שעיצוב כזה או אחר יתאים לכל אחד. למשל הסגנון היפני הוא מאוד מינימליסטי, משלב עץ וטבעיות ורוב האלמנטים בעיצוב הביתי נמוכים יותר מהסטנדרטים המערביים.

השפעות בעיצוב הבית

עיצוב פנים  ועיצוב גינות הוא אחד התחומים המושפעים מאוד מהרעיונות בעולם, ואחד התחומים המציעים אפשרויות עיצוב אינסופיות בהתאם לתחומי העניין של כל אחד ואחת מאיתנו. כך שגם אם אנו רוצים לעצב למשל, סטודיו לצילום בוק בת מצווה או חדרי ילדים בסגנון המושפע מבריטניה המלכותית או מאיטליה הונציאנית, אפשר ואפשר לשלב כל סגנון וכל רעיון יחד עם סגנונות עיצוב אירופאים שונים אשר הושפעו לאורך השנים מתקופות שונות בהיסטוריה המאוד מעוצבת של אירופה. הדוגמאות בעיצובים אלו רבות ומעניינות ואפשר כמובן, גם בהתאם לרמות שונות של השקעה כלכלית.
אחת ההשפעות הטובות שקרו לנו עם תהליך הגלובליזציה היא שיותר ויותר אנשים התחילו להבין את המשמעויות של חללים מעוצבים, התחילו לשים לב יותר לכל הפרטים הקטנים, לתכנון של דברים ובעיקר התחילו לשים לב למשתמע מכך.. וכמובן שיש יתרונות נוספים, כך שדברים רבים בחיינו הופכים פתאום למשהו שמשקיעים בו ולא סתם כך, שיהיה..
עיצוב פנים המתאים לסגנון חיינו ולאופי חיינו משפיע מאוד ומשפר את הרגשתנו הכללית וידוע כבר כי כאשר עיננו מביטות בחן וביופי וכאשר נמצאים במקומות נעימים ומסודרים, באופן טבעי נוצרת תחושה כללית טובה יותר וכנראה שיש גם קשר בין כך לבין הפרשת הורמונים המשפרים את מצב רוחנו ומרוממים אותו.
 
רוצים לשמוע מה יש לנגר הבית להגיד? - התקשרו 050-4-582259
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media