רהיטים מעוצבים

כך תתכננו נכון את הארון שלכם

שוב קמתם בבוקר ולא מצאתם כלום בבלאגן "המאורגן" שלכם בארון הבגדים?? יש מה לעשות!!
אין ספק שהעולם המודרני בו אנו חיים מקיף אותנו בהמון אביזרים ופריטי לבוש והדרך להתמצא ברוב המקרים היא בעזרת רהיט אלמנטרי הקיים בכל בית, ארון בגדים. הבעיה נוצרת כאשר יש עומס של פריטים ואביזרים וסידור לא נכון של הארון או לחלופין ארון "סטנדרטי", בדומה לנעליים, גם בארונות לכל אחד יש את הארון המתאים לו, מבחינת מידות, כמות דלתות, מגירות וכו'. תכנון נכון של ארון הבגדים, הן מבחינת גודל והן מבחינת תכנון פנים יכול לעשות את ההבדל בין בלאגן לבין תשובה לצרכים שלכם.

תכנון חיצוני

לארון בגדים נוכחות מאסיבית מאוד בחדר, לכן חשוב להקפיד על התאמה אסתטית בין הארון לבין שאר האלמנטים בחדר, למשל חומרים, צבעים, סגנון וכו'. הארון צריך להיות בנוי עם גב חזק, כמו כן לא מומלץ להציב את הארון במקום בו יש אבק רב או חשיפה לאור שמש בצורה ישירה. רצוי לתכנן ארון ארוך, אך כזה המתאים לגובה שלכם, ולפחות 3 מטרים לזוג. בנוסף, עומקו הסטנדרטי של ארון הוא 60 ס"מ, עומק זה מאפשר תלייה על קולבים, לגביי מגירות ומדפי קיפול עומק של 40 ס"מ נחשב סטנדרטי.

יש להשתמש בחומרים איכותיים, כאלה שייגרמו לארון להחזיק לאורך שנים, ולשרת אותנו נאמנה. בדרך כלל הארון עשוי מעץ מלא או לבוד, החזיתות מסיבית בציפוי פורמייקה, עץ מלא, MDF בצביעה אטומה וכו'. ההמלצה שלנו לתכנן מגירות בתחתית הארון, בצד אחד תלייה ובצד השני מדפים.

תכנון פנימי 

תכננתם ארון, הרכבתם, עכשיו מגיע השלב הקריטי, סידור פנים נכון. יש להקצות מדף עבור כל סוג בגד, מדף לחולצות קצרות, מכנסיים קצרים, ג'ינסים, פיג'מות וכו'. הימנעו מלערום המון בגדים אחד על השני, העומס יוצר מצב בו אנו רק שולחים את היד פנימה, מושכים משהו ומפילים את השאר. יכול להיות שיישארו חללים מאחור, אותם ניתן לנצל לבגדים שאנו פחות משתמשים, או לחלופין בגדים שזוהי לא עונתם. החוקיות להימנע מעומס רב, תופסת גם על הקולבים, או יותר נכון רק משהו אחד על כל קולב, בעיקר מעילים, בגדים מגוהצים או מחויטים. 
מגירות הם לרוב ביתם של התחתונים, הגרביים, כובעים וכו', לא להזניח ולהשאיר אותם מסודרים, במידה ואפשרי שלכל אחד יהיה מגירה משלו. ניתן לחלק את המגירה במידת הצורך ע"י סלסלות וקופסאות. 

ארון מתוכנן היטב, סידור פנים קפדני, כל זה לא יחזיק לאורך זמן, במידה ולא תשמרו על הסדר של ארון הבגדים שלכם.

שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media