רהיטים מעוצבים

כיצד נבחר אריחי קרמיקה לחדר הרחצה?

בחירה של אריחי קרמיקה לחדר הרחצה מתבצעת לפי פרמטרים כמו טעם אישי, תקציב ושיקולי תחזוקה. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

א. ודאו שנעשה שימוש נכון באריחים - אריחי קרמיקה לחדר הרחצה שונים בתכלית מאריחי קרמיקה בחדרים אחרים בבית. קודם כל, חדרי הרחצה הם חללים רטובים וספוגי אדים. נעשה בהם שימוש בחומרי ניקיון והיגיינה ולכן האריחים חייבים להיות חזקים ועמידים. שנית, חשוב לחפות את הקירות בחדרי הרחצה עם חומרים המספקים הגנה ומונעים היווצרות של עובש. לא כל אריח יתאים לחיפוי לריצוף ומבחינתכם הדבר החשוב הוא לוודא שנעשה שימוש נכון למטרה.

ב. הכירו את ההבדלים בין אריחי קרמיקה - אריחי קרמיקה מיוצרים במגוון רחב של דגמים ודוגמאות. עליכם להכיר את ההבדלים ביניהם כדי לבחור אריחי קרמיקה חדשים לחדר הרחצה. זכרו שהחומר הנפוץ לריצוף וחיפוי חדרי רחצה הוא גרניט פורצלן, אך יש גם אריחים עם הדפסים דיגיטאליים, טקסטורות מחוספסות, דמויי אבן טבעית, דמויי פרקט ועוד.

ג. בחרו אריחי קרמיקה גם לפי הגודל - אל תסתפקו בהיבט הדקורטיבי של בחירת אריחי קרמיקה לחדר הרחצה. שימו לב לגודל שלהם והתייעצו עם מעצבי פנים ואנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות. בעבר הייתה אחידות בהתאמת אריחי קרמיקה לחדרי הרחצה והשירותים, אך כיום הדגש הוא על ורסטיליות והתאמה אישית. הגודל ישפיע על התקציב ועל שיקולי התחזוקה שלכם בטווח הקצר והארוך.

טיפים לשיפוץ חדרי רחצה

אריחי קרמיקה יכולים לשנות לחלוטין את האופי של חדרי רחצה ולשדרג אותם. אם תרצו להשתמש בחיפוי קירות בצורה כזו, כדאי שתזכרו שאריחים בהירים מעניקים תחושת מרחב גדולה. בחדרי רחצה קטנים תוכלו להשתמש באריחים גדולים כדי ליצור תחושה אוורירית, בעוד לריצוף תבחרו אריחים בעלי גוון שונה שאינם מבליטים כתמים. כך תקנו לחדר הרחצה מראה אלגנטי ואקסקלוסיבי גם לאחר שנים רבות.
שיפוץ של חדרי רחצה יאפשר לכם לרכוש לבד אריחי קרמיקה. רכשו בערך 10% יותר מכמות האריחים המקורית שהקבלן רוצה, כדי שיהיה קל בעתיד לבצע את התיקונים ולהחליף אריחים שבורים.

שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media