רהיטים מעוצבים

חיתוך עץ בלייזר - למוצר שלם ומוגמר ללא מגע יד אדם

בשנים האחרונות ניתן לראות מעצבים ואדריכלים רבים, כמו גם נגריות, אשר עושים שימוש בשיטת חיתוך עץ בלייזר. שיטה זו הינה שיטה איכותית המאפשרת להגיע לגימור מדויקת ברמה הגבוהה ביותר וללא מגע יד אדם. השיטה מאפשרת לכל אחד המעוניין ליצור עיצובי עץ מיוחדים, עיטורים מרשימים על הרהיטים שלו או כל פריט בהתאמה אישית, להשיג את המראה המדויק בקלות, במהירות ובצורה המתאימה ביותר לדרישות שלו. הדיוק המרבי של השיטה מגיע בעקבות הסיבה הפשוטה שמדובר בעבודה של מחשב וללא מגע יד אדם. המחשב מכוון את קרן הלייזר וכך יוצר עבודה מדויקת להפליא ללא חריגות וללא בזבוז של חומר.

חיתוך של עץ בעומקים שונים

בעזרת חיתוך עץ בלייזר ניתן לבצע מגוון רחב של עומקי חיתוך. כמובן, ניתן ליצור חיתוך שלם, לדוגמא, אם חותכים אותיות מסוימות, יהיה ממש חור על גבי העץ בצורה של האות, או חיתוך חלקי בעומק מסוים, מה שלא יצור חור בעץ, אלא צורה של האות בעומק שנקבע. כמובן, ניתן לבצע את החיתוך בחלק הפנימי של האות, או בחלק החיצוני, הכול על פי הדרישה של האדם ועל פי החזון העיצובי שלו. המגוון הרחב הזה מאפשר ליצור מגוון רחב של עיצובים אישיים שונים ולהתאים את המוצר למגוון רחב של סגנונות עיצוב. לכן כיום אדריכלים ומעצבי פנים רבים משתמשים בשיטה זו.

צריבה של העץ

עוד אפשרות אותה ניתן ליצור בעזרת מכונת חיתוך עץ בלייזר הינה צריבה של העץ. בעזרת שיטה זו לא חותכים את העץ לגמרי אלא חורטים עליו את העיטור, האותיות או הצורה הרצויה בצורה מדויקת בעזרת צריבה שלו על ידי קרן הלייזר. את הצורה המקורית מכניסים את המחשב והוא זה שממקד את קרן הלייזר על גבי העץ באזורים הרצויים. כך הצורה המתקבלת מדויקת להפליא ואין צורך לבצע את אותה עבודה כמה פעמים בכדי להגיע לתוצאה המתאימה לדרישות הלקוח. העובדה שמדובר בעבודה ללא מגע יד אדם יוצרת תוצאה מושלמת כבר בפעם הראשונה.

לכל סוג של עץ

כמובן, עבודות חיתוך עץ בלייזר ניתן לבצע על גבי כל סוג של עץ. לכן, אם אתם מעוניינים להזמין רהיטים חדשים לבית, מטבח, חדר שינה מפואר, או כל רהיט אשר מיוצר בנגריה בעיצוב אישי המותאם עבורכם, תוכלו לבקש גם עיטורים או חיתוכים מיוחדים אשר מבוצעים בעזרת לייזר בדיוק מושלם.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media