רהיטים מעוצבים

בניית פרקטים ודקים לבית ולעסק

בין אם מדובר בבית הפרטי או העסק אותו מנהלים, ישנה חשיבות מרובה לשילוב המושלם בין נוחות לאסטטיות בפנים וחוץ הבית. מבין כל הטרנדים הקיימים, קיימת שיטה אחת לריצוף ועיצוב הגינה והבית שמייצרת תחושה נעימה באופן אוטומטי. באמצעות שילוב מעודן ומקצועי של פרקט למינציה בבית או דק איכותי ומרהיב מחוצה לו, מתקבלת קרקע יציבה, עמידה לשנים ארוכות וכן גם אסתטית במיוחד.

עיצוב פרקטים

מאז שהגיעה השיטה לעיצוב וריצוף באמצעות פרקט עץ, נוספו עיצובים וצורות רבות אל אותם פרקטים ודקים כך שניתן לעצב את הבית והמשרד באמצעות פרקט ועדיין לקבל תוצאה שונה לחלוטין. כיום, ניתן להשתמש במגוון רב ומשתנה של חומרים, צבעים, גימורים ושילובים המייצרים מראה גס או מעודן על פי דרישה.
בכדי לבחור את הפרקט המתאים ביותר עבור הבית או העסק, מומלץ לעבור על כמה פרמטרים בסיסיים שיאפשרו להגיע אל התוצאות העמידות והנעימות ביותר. הפרמטר החשוב ביותר טמון בתחושת הפרקט. בשל המבחר הרב הקיים כיום, מומלץ לצפות בכמה סוגים של פרקטים לפני שבוחרים אחד ספציפי ועדיף שהבחירה תיעשה רק לאחר צפייה בפרקט לא דרך מחשב או תמונה אלא ישירות בפרקט עצמו.

בחירת דק

גם בעולמם של דקים התווספו עוד סוגים רבים של צורות, עיצובים ואיכויות, לכן גם כאן מומלץ לצפות בחומרים שונים ולבחור לאחר השוואה בין כולם, כאשר עדיף לפגוש את אותו דק אשר מעוניינים לרכוש לא רק דרך המחשב והפלאיירים אלא גם במציאות לפני שבוחרים אותו, זאת בשל צבעים שיכולים להיראות אחרת דרך תמונה לעומת מציאות.
כמו כן, בכדי לבחור דק איכותי, מומלץ לבחון את אורך האחריות והיקפה, ככל שהאחריות תהיה ארוכה ומקיפה יותר כך הדק עשוי להיות עמיד ואיכותי. בנוסף לזה, מומלץ לבדוק האם לדק אותו מתכוונים לרכוש קיים אישור של מכון התקנים, אחוזים גבוהים יותר של עץ מול פולימר, אישור משרד הבריאות ועוד. 

התקנה ובנייה

לאחר בחירת הדק או הפרקט עבור הבית והעסק, הגיע הזמן להתקין אותם. כעת, נותרת הדילמה האם לרכוש אותם ולהתקינם באופן עצמאי או לפנות אל בעל מקצוע שיבצע את העבודה באופן מושלם? ובכן, ברוב המקרים התקנת פרקט היא עבודה לא פשוטה, אשר מצריכה דיוק בלתי מתפשר ולכן מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע שימכרו אותו וכן גם ידעו להתקין אותו ללא כל פגם.
כמו כן, גם בתחום של בניית דקים מומלץ להזמין חברה מקצועית שתבצע את העובדה באופן איכותי ומדויק, אך במידה והרוכש מכיר את העבודה, ניתן לעיתים לבצע אותה גם באופן עצמאי. בכדי להתקין את הדק, חשוב קודם לבצע הכנה מקדימה, למדוד את המקום בו מתכוונים להתקין, לבצע בניית שלד, הכנת המסגרת התחתונה ורק לאחר מכן לחבר את קורות הדריכה. לבסוף, חשוב לזכור – בחירה נכונה של פרקט, דק ואנשי מקצוע שיבצעו את ההתקנה תסייע בהתקנה של מוצר איכותי, עמיד לאורך זמן, יציב בהתקנתו וכן גם אסתטי ונעים עבור כולם
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media