רהיטים מעוצבים

כסא מנהל ופריטי ריהוט נוספים במשרד

רעש סביבתי אינו רק קול צורם, חריקת בלמים, טרטור של קומפרסור או מכסחת דשא. גם אי נוחות עשויה להיחשב רעש , מאחר שהיא מסיחה דעת. כאשר רוכשים כסא מנהל חשוב לבחור כסא מותאם אישית לממדי גופו של המנהל, למשקלו, ובעיקר –כסא שיהיה לו נוח לשבת עליו.
כסא מנהל נחשב ליוקרתי שבין פריטי ריהוט משרדי. נכון ומוצדק לייחד זמן ומחשבה לבחירתו. ראוי ולגיטימי להשקיע בו גם לא מעט כסף. לכסא מנהל איכותי ונוח עשויה להיות השפעה מכרעת על הפרודוקטיביות של המנהל.
כסאות מנהלים ארגונומיים, כסא מנהל איכותי ונוח, מעוצבים לתפארת, מאפשרים שינוי זווית המשענת וכתוצאה מכך מנח הגוף,  מוצעים כיום לבחירתכם. ריהוט משרדי איכותי נדרש לעבודה יעילה, לאורך זמן. שולחן יציב, שידה שנמצאת בהישג יד, כיסא שמיוצב היטב על הקרקע אבל ניתן גם לניוד במרחב המשרד,  תאורה מספיקה, פינת המתנה מרווחת, כל אלה לא רק מצדיקים בחירה מושכלת של ריהוט למשרד אלא אף מחייבים אותה.

 איך יוצרים מנהל רגוע?

מן הסתם יש תשובות רבות אפשריות לשאלה זו, אבל אין ספק כי גם לבחירה מתאימה של ריהוט למשרד בכלל וללשכתו בפרט יש חלק מהתשובה. התפקוד בעבודה במשרד אמור להיות שוטף, זורם. כל פריטי הריהוט המשרדי אמורים להיות נגישים, זמינים ונוחים לשימוש.
חשוב לדאוג לא רק לבכיר העובדים במשרד אלא גם לכלל העובדים, לרבות לזוטרים שבהם. מזכירה שמדפיסה במשך שעות ארוכות ראויה וזכאית לתנאי עבודה הולמים, לציוד נוח, לתנאים פיזיים נאותים. הכסא שעליו היא יושבת אמור לאפשר לה לנוע מקצה  אחד של השולחן אל קצהו השני, כדי להגיע בקלות לכל נייר שהיא זקוקה לו. כמו כן אמורה להיות נגישה לה ארונית או כוננית שבה היא מתייקת חומרים, נזקקת, תכופות, לשלוף מסמך כל שהוא ולהשיבו למקומו לאחר השימוש בו. כשהעובדים רגועים הם משפיעים רוגע גם על המנהל שלהם...
לטיב הריהוט המשרדי ולאיכותו יש חשיבות מכרעת על רווחת העובדים במשרד. עובדים רגועים ונינוחים מבצעים עבודה אפקטיבית וטובה. הקצאת משאבים לשדרוג הריהוט במשרד היא לא בבחינת השקעה עקיפה ברווחת העובדים בו אלא השקעה ישירה.  
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media