רהיטים מעוצבים

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם ללא ספק מרכיב הכרחי בכל חדר רחצה. שהרי, מטרתם של ארונות אמבטיה היא לשמור על סדר ונגישות בחדר הרחצה וגם להקל עלינו למצוא את הנחוץ לנו ביתר יעילות ולהשתמש בחפצים ובמוצרים שונים האופייניים לחדר האמבטיה, כדוגמת: סבון רחצה, מגבות, קרם גוף, אפטר שייב, בושם או אפילו מוצרי איפור. כמו כן, ישנם לא מעט אנשים הנוהגים לאחסן חלק מהלבוש התחתון בחדר הרחצה, בתוך ארונות אמבטיה שנקנו או נבנו על ידי נגר. פיתרון זה הוא יעיל ביותר בייחוד בימות החורף הקרים, בהם לא מומלץ לצאת מחדר אמבטיה אפוף חמימות ולחות אל חלל הבית הקריר עירומים לגמרי. בנוסף לכך, לכל ארונות אמבטיה, כולל ארונות שנבנו על ידי נגר, ישנה גם משמעות אסתטית רבה. שכן, כמו שאנו משקיעים בכל חלקי הבית האחרים, כך אנו נוהגים להשקיע גם בעיצוב חדר הרחצה, ולהפקידו בידיים מקצועיות ומנוסות במיוחד, החל מהאינסטלאטור, דרך נגר מקצועי וכלה בחשמלאי.

ארונות אמבטיה – למקצוענים בלבד

מלאכת בניית ועיצוב ארונות אמבטיה היא ללא ספק מלאכה ייחודית, ולכן יש להפקידה רק בידיו של נגר מנוסה ומקצועי במיוחד. שכן, בניגוד לארונות האחרים בבית, בחדרי המגורים, הסלון או אפילו המטבח, ארונות אמבטיה חשופים הרבה יותר לרטיבות וללחות גבוהה. מסיבה זו, כאשר בוחרים נגר או מתעניינים בעיצוב חדר הרחצה, חשוב ביותר להקפיד על חומרים איכותיים. בהקשר זה, מומלץ ביותר כי תפנו לנגר מקצועי שיתכנן, יעצב ויבנה עבורכם ארונות אמבטיה מעץ מלא, מפורמייקה או מסיבית. נושא חשוב נוסף בעת בחירת ארונות אמבטיה, הוא נושא הרגליות. חשוב מאוד לוודא, כי נגר הארונות יקפיד על שילוב רגליות בארונות, כדי להקל עליכם את הניקיון. מטרתן של רגליות ארונות אמבטיה היא לאפשר לכם להזיזם בעת הניקיון או לנקות ביעילות מתחתיהם כדי למנוע הצטברות של לכלוך דביק ולחות.

כיצד לבחור ארונות אמבטיה וכיצד לבחור נגר מקצועי?

כמו לפני כל רכישה אחרת, כך גם לפני רכישת ארונות אמבטיה או פנייה לאיש מקצוע, כדוגמת נגר, חשוב ביותר להשקיע מעט מחשבה ואפילו לבצע סקר שוק קצר. חישבו בדיוק בשביל מה אתם זקוקים לארונות בחדר הרחצה ומהן מטרותיהם. תכנון זה יקל עליכם מאוד בהמשך, בעת הפנייה לנגר מקצועי העוסק בתחום. האם ארונות אמבטיה יכילו רק מוצרי קוסמטיקה, כדוגמת סבונים ושמפו? האם כדאי שיתאימו לזכוכית של המקלחונים?  האם ארונות אלה מיועדים גם למגבות פנים? או אולי אתם מעוניינים לאחסן בהם גם מגבות גדולות? ומה עם הלבוש התחתון, האם גם הוא ישמר בתוך ארונות אמבטיה? נסו לחשוב על כל אחד מפרטים אלה לפני פנייה לשירותיו של נגר המתמחה בתחום. בנוסף לכך, ישנן שאלות חשובות אחרות הקשורות לתחום: כמה אנשים חיים בבית? האם כל אחד מהם זקוק למגירה נפרדת או ארון משלו? והיכן ימוקמו הארונות? כל אחת משאלות אלה תסייע לכם לבנות תוכנית עבודה מסודרת לפני פנייה אל נגר מקצועי.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media