רהיטים מעוצבים

ארונות הזזה

בשני העשורים האחרונים שונתה צורת הבנייה והתכנון של חדרי הבית הן בחומרים מהם קירות הדירה עשויה והן במידותיה. כתוצאה מהשינוי במידות גדל הביקוש לפתרונות אחסון אשר משאירים לחדר חלל עבודה נקי ומרווח. אחד מפתרונות האחסון הנפוצים ובעלי ההשקעה המשתלמת ביותר הוא ריהוט החדר או המשרד בארונות הזזה. 

ארונות הזזה לחדרי ארונות

אם אתם מחזיקים בבית חדר צפוף שאינו מנוצל לדבר פרט לאחסון מפוזר של חפצים, תוכלו לשדרגו ולהפוך אותו לחדר ארונות אסטתי ופרקטי. – במקום פתיחת דל בצורה סיבובית על גבי ציר אשר גורם לחסימת חלק נכבד ממרחב חדר הארונות, תוכלו לבקש מבעל מקצוע, נגר מקצועי, לתכנן ולייצר עבורכם ארונות הזזה אשר יחסכו במקום ויקלו על חופש התנועה. מומלץ לבקש ארונות הזזה ניתנים לפרוק וכך לשמור אותם בעת מעבר דירה או חדר.

ארונות הזזה לחדר ילדים – נוער

הילד גדל ואתם מתכננים לו הפתעה? 
 כאשר אתם ניגשים לעצב את חדר הילדים שלכם נסו להתחשב במרחב שהילד צריך על מנת לארח את חבריו, המקום לאחסון ציוד הלימודים, מיטה ושידה לשאר חםציו הפרטיים ונסו לתכנן ריהוט אשר יממש את יעודו לאורך זמן. ארונות הזזה הינם השקעה ארוכת טווח העוזר לנער/נערה לשמור על חדר יפה ומסודר. סיבה נוספת לבחירה בארונות הזזה לחדרי ילדים תיהיה מניעת השחיקה אשר קיימת בציר העלולה, במרוצת הזמן, להתעקם ולתת לארון מראה אסימטרי.

ארונות הזזה למשרד

משכירים משרד קטן? עדיין תוכלו לרהט אותו בארונות גדולים! – בעזררת נגר מומחה אשר יתכנן ארונות הזזה שיחסכו במקום, יהיו עמידים לשחיקה הקיימת בצירים (השחיקה חמורה יותר בארונות בעלי שימוש רב כמו במשרדים) ויהיו בעלי מראה מרשים ומכובד למשרד.

עיצוב ארונות הזזה

כבר סיכמנו על החסכון העצומה במרחב האחסון ועל ההשקעה המשתלמת... אך מה לגבי עיצוב הריהוט?
 
עיצוב בסגנון הייטק

אם אתם מעוניינים במראה חד ועדכני, נסו לשלב את צבעי הריהוט וקונספט העיצוב של החדר עם גוונים מטאליים וצבעים אפורים.
טיפ מעולם הנגרוות: נסו לשלב בארון גם זכוכית חלבית מחוסמת אשר יוצרת עידון במראה הרהיט ובשילובו בחדר.

עיצוב בסגנון פאנג-שווי

לאלו מביננו אשר אוהבים את הרוגע ומאמינים בזרימת אנגרגיות נכונה על פי תורת הפאנג-שווי אנו ממלצים על בניית ארונות בגווני עץ-טבעי רכים ויצירתם עם ציפוי במבוק ושילובו עם ידיות עדינות.
מעוניינים בפתרונות אחסון חכמים? התקשרו עכשיו להזמנת ארונות הזזה.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media