רהיטים מעוצבים

איך להתאים מיטה לחדר שינה

עיצוב חדרי שינה מהווה את אחת הפעולות המאתגרות ביותר בתחום עיצוב הפנים. את המאמר הבא החלטנו להקדיש לאחד מפריטי הריהוט המרכזיים ביותר בחדר השינה: המיטה. לפניכם מספר טיפים ועצות אשר יסייעו גם לכם להתאים את המיטה לאופי חדר השינה.

מספר מילים על עיצוב חדרי שינה

בדומה לכל פעולת עיצוב פנים אחרת, גם עיצוב חדרי שינה מחייבת אתכם לתכנון יסודי המשלב בתוכו מספר היבטים קונספטואליים לצד היבטים פונקציונאליים. השילוב בין השנים יאפשר לכם ליהנות גם מחדר שינה מודרני עם אמירה עיצובית וגם מחדר שינה המותאם לכל צרכי השימוש היומיומיים.

התאמת מיטה לחדר שינה- כיצד?

השלב הראשון בדרך להתאמת המיטה לחדר השינה עובר דרך הגדרת הזהות של החדר, כלומר, האם מדובר בחדר שינה המשמש כיחידת הורים או בחדר שינה המיועד לילדים? האם מדובר בחדר בו ילונו האורחים או האם מדובר בחדר אשר ישמש לצרכי לינה יותר מילד אחד? שאלות אלו יאפשרו לכם להגדיר לא רק את אופי המיטה המותאמת לחדר אלא גם את זהות החדר והסגנון העיצובי הכללי שלו.
השלב השני בדרך להתאמת המיטה לחדר השינה, חייב לעבור דרך התאמת המיטה לגודל החדר. בשלב זה מומלץ להתייחס לגודל החלל לא רק אל המקום הספציפי בו היא אמורה להיות ממוקמת, אלא לחלל החדר בכללותו. הצבת מיטה גדולה שלא תותיר לכם מרווחי מעבר תקינים עלולה להפריע לכם במהלך היומיום ואף להוות מעין "מטרד" המוצב בחלל החדר החשוב ביותר בשטח הבית.
בשלב השלישי והמרכזי ביותר בדרך להתאמת המיטה לחדר השינה, הקפידו להתאים את עיצוב המיטה אותה אתם עומדים לרכוש ליתר פריטי הריהוט המוצבים בחדר, לדוגמא: בחדרים מרווחים מומלץ לרכוש מיטה בעלת ראש-מיטה המוסיף לחדר ערך עיצובי.

מיטות לחדרי שינה בהזמנה אישית

לאחר לא מעט שנים במהלכן פריטי הריהוט המסחריים (רהיטים מוכנים) שלטו באין עוררין בעיצוב הפנים של שטחי הבית או הדירה, קיימת חזרה לתכנון הקפדני והמדויק של ייצור פריטי ריהוט באמצעות נגריות ואנשי מקצוע המתמחים בתחום זה. כיום, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אנשי מקצוע בתחום הנגרות המעמידים לרשותכם הליכי ייצור הכוללים עיצוב מיטות לחדרי שינה בהתאמה אישית. מיטות אלו, בניגוד למיטות המסחריות אותן תוכלו לרכוש בכל רשת לשיווק רהיטים, מאפשרות לכם ליהנות מהתאמה פונקציונאליות וקונספטואלית כאחד לצרכי השינה (מיטת יחיד או מיטה זוגית), לגודל החדר ולעיצוב הכללי של החדר.
הייחודיות של המיטה המיוצרת בהזמנה אישית, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממיטות בעלות רמת גימור גבוהה במיוחד, עיצוב ייחודי ועוד אלמנטים אליהם ניתן להתייחס במסגרת תכנון פרטני לכל הצרכים האישיים שלכם, לדוגמא: מיטת ילדים חכמה בעלת מקומות אחסון נסתרים, מיטה זוגית משילוב חומרים ועוד מגוון נרחב של רעיונות עיצוב.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media