רהיטים מעוצבים

התקנת פרקטים

התקנת פרקטים מקצועית היא זו אשר תקבע את עיצובו הסופי כמו גם הקו העיצובי של כל משרד, דירה או בית. במאמר זה נסקור את נושא התקנת פרקטים ותרומתם.

מטרת הפרקטים

ישנן כמה מטרות לרכישת פרקטים כאשר העיקריות הן נראות, רמת קושי בניקיון והתחושה. מילוי הפונקציות של מראה יוקרתי מרשים ונוחות, מומלץ להזמין בעלי מקצוע אשר יבצעו את ההתקנה. על בעלי המקצוע לאחוז בניסיון רב בהתקנתם של הפרקטים וזאת בכדי למזער בעיות ולוודא כי אכן ההתקנה תהייה מקצועית. מכיוון שלא תמיד הלקוח ירצה לחפות את כל הרצפה בפרקט אלא חלקים או חדרים ספציפיים, הרי שכדאי ולמתקין יהיה חוש אסתטי, הבנה בעיצוב וניסיון על מנת להתאים את עצמו לכל דרישה ולוודא כי ההתקנה תהייה חלקה ולא תפגע במראה הכללי והעיצובי.
נקודות חשובות
קיימים סוגים שונים של פרקטים ושיטות התקנה שונות, מדובר בפקטור אשר משפיע משמעותית על עלות ההתקנה:
פרקט למינציה- שיטת ההתקנה עבור סוג פרקט זה היא 'הנחה צפה'. מדובר בהתקנת הפרקטים על ידי הנחתם על הרצפה וללא הדבקה. כמובן, זוהי התקנה קלה ופשוטה בקרב בעלי המקצוע. ככל שרמת השחיקה של הפרקט תהיה גבוהה יותר והפרקט יהיה יוקרתי יותר כך גם מחיר ההתקנה יהיה גבוה יותר.
פרקטים מעץ – כמובן שגם לסוג פרקט זה קיימות שיטות שונות להתקנה ותמיד רצוי לוודא כי נשכר מתקין מקצועי לעבודה. אחד היתרונות בפרקט זה היא בחירת שיטת ההתקנה אשר יכולה להיות התקנה צפה, התקנה באמצעות הדבקה או התקנה על ידי מסמור הפרקטים על גבי המשטח הקיים. לכל שיטת התקנה יש יתרונות וחסרונות, המחיר תמיד יושפע מטכניקת ההתקנה הנבחרת כאשר למשל התקנה צפה היא הזולה ביותר מבין התקנות.
מקשיבים למתקינים המקצועיים
כאשר פונים אל בעל מקצוע בכל תחום, חשוב מאוד לסמוך עליו ולאפשר לו חופש עבודה. אין זה אומר כי צריך לתת למתקין לעשות ככל העולה על רוחו אך איזון מושלם בין הקשבה, ביטחון ורכישת ידע בתחום, יאפשר לכל אדם בכל רמת ידע, להגיע לתוצאות האופטימליות ביותר עבורו.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media