רהיטים מעוצבים

הזמנת רהיטים לאולמות אירועים

השימוש היומיומי והקבוע בשולחנות ומערכות ישיבה באולמות אירועים דורש לא אחת תחלופה, תיקון או שיפוץ תדיר, בדרך כלל אולמות אירועים נעזרים בשירותי נגרות לצרכים אלו, בנוסף, נעזרים אולמות האירועים בשירותי האיש התחזוקה המועסק במקום באופן שוטף במקרים מסוימים הדרושים תיקון מיידי לקראת אירוע או במהלך אירוע.
כאשר אולם אירועים, חברות קייטרינג או כל מקום לבר מצווה ואירועים אחרים, רוצים לבצע הזמנת רהיטים לאולם הם צריכים לקחת בחשבון מספר פרמטרים הכוללים בין היתר: התאמת גודל השולחנות ומערכות הישיבה לכמות האורחים המותרת במקום על פי חוק, תכנון מודולארי של מיקומי הישיבה והשארת מרחב תנועה לאורחים השונים, התאמת הצבע לצרכי עיצוב שונים ועוד.

הזמנת ריהוט –כיצד?

הזמנת אירועים לאולמות אירועים צריכה להתחיל בראש ובראשונה מתוך חשיבה פרקטית לשימוש יומיומי וקבוע. כל חברת נגרות מקצועית תוכל להתאים עבורכם מגוון סגנונות עיצוב בהזמנה אישית לריהוט הכולל לפנים האולם, חללי קבלת הקבל ופינות ישיבה ועישון מחוץ לאולם. כמו כן, תוכלו לבצע הזמנה דרך חברות ריהוט המתמחות בריהוט גן וחללים. שני האופציות הנ"ל מעניקות לכם אפשרות אידיאלית להתאים את הריהוט לכלל הצרכים הפרקטיים של מערכות הריהוט באולם.
ריהוט לאולם אירועים כולל התייחסות נקודתית לאזורי החלל הבאים בתוך האולם:
קבלת פנים- בדרך כלל מרוהטים בשולחנות בר דקורטיביות, פודיומים לישיבה נוחה, דלפקי הגשה וכדומה
פנים אולם- שולחנות וכיסאות, חיפויים דקורטיביים לקירות המהווים חלק מתפיסת הריהוט הכוללת, ברים פנימיים מעוצבים, עמדות קייטרינג והגשה עצמית, או לחילופין, דלפקי הגשה לשימוש המלצרים.
חדרי נוחיות- דלתות מעוצבות לחדרי הנוחיות באולם, שידת כיורים לרחיצת ידיים.
כמו כן, בחלק מהאולמות החדישים והמובילים קיימים כיום חדרי אירוח VIP להנאת בעלי השמחה, הן למנוחה לפני ואחרי האירוע ואף כסוויטות שינה לקיום ליל הכלולות במקום. חדרים אלו מזוודים במיטב הריהוט המודרני והאיכותי ביותר –ברמת מלון בוטיק.
את הזמנת הריהוט מומלץ לבצע דרך שירותי נגרות מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום ריהוט אולמות אירועים, או באמצעות מעצב פנים מקצועי שידריך ויכוון אתכם לבנייה ותכנון של ריהוט המשלים את עיצוב החלל כתפיסה קונספטואלית אחת.

איך לבחור נגרייה?

נגרות היא סוג של אומנות ובעלי המקצוע בתחום זה הם ברוב המקרים אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ועשיר. במידה ואתם מתכננים החלפה קולקטיבית של כלל מערכות הריהוט באולם האירועים שלכם, או במידה ואתם נמצאים בשלבי השיפוץ הראשוניים או המתקדמים באולם, בחירת נגרייה מקצועית ואיכותית היא השלב הבא עבורכם. שירותי נגרות מקצועיים אמורים לספק עבורכם את מכלול הפתרונות לכלל צרכי הריהוט מ-א ועד ת, כפי שחלק מהם מופיעים לעיל, בנוסף, שירותי נגרות מקצועיים יעמדו לרשותכם לצרכי תחזוקה שוטפת, תיקונים, שיפוצים ושדרוג מערכות הריהוט מעת לעת. הקפידו לבחור נגרייה בעלת מוניטין וניסיון בתחום הבנייה ועיצוב הריהוט לאולמות אירועים.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media