נגרות

נגר אומן - אומנות בעץ

מאז ומתמיד עיבד האדם את העץ למען התפתחותו הטכנולוגית והנוחות. גזע העץ הינו תוצר רך של הטבע אשר נפוץ בכל חורשה שהיא. בזכות היותו של העץ רך, קל לנו לפסל בו דוגמאות אשר תורמות לעיצוב רהיט מסוים, או אף פיסול דמות שלמה.

אמנות בעץ - לשם מה?

לעיתים קרובות אנו מעוניינים להזמין אורחים לביתנו להשוויץ בריהוט גן יוקרתי מעץ בעיצוב הגינה.  אחרת. כדי ליצור רהיט ייחודי ובעל דוגמא מעוצבת עליכם להחליט על סגנון חריתה בו תיהיו מעוניינים לפסל את מסגרת הארון. ישנם מספר סגנונות שונים בינהם: עיצוב ויקטוריאני, קווים חדים מודרנים, עיגול פינות, מסגרות גות'יות וחריתות מתוחכמות כאלו ואחרות. על הנגר לחרות בעבודת יד, או בעזרת כלים חשמליים אחרים מתאים, שבלונות בזוויות שונות אשר נותנות לרהיט, אשר אותו נגר עיצב, מראה ייחודי שלא ניתן לשחזר פעמיים.

נגרות אומנותית - האם גם אני יכול/ה?

 ישנם הרבה כלים נוחים וקלים לעבודות נגרות בשיטת עשה-זאת-בעצמך... בעזרת מכונת נגרות הנקראת פרייזר, אשר יוצרת חריצים לאורך משטחי עץ תוכלו ליצור דוגמאות חריטה שונות אשר מעוצבות על פי סוג הסכין השתול במכונה*. כמובן שבעת שימוש במכונה על המשתמש לחבוש משקפי מגן, כפפות מגן, ולבוש עבודה מתאים. חשוב לנסות את החתכים על פיסות עץ שאינן חשובות לפני יישום הגילוף על פני הרהיט האמיתי וכך למנוע נזק בלתי הפיך לשידה, הארונית או פינות ישיבה. לאחר כמה ניסויים, צרו שבלונה סופית לפיה סמנו וחיתכו את הרהיט לצורה המבוקשת.
לאלו מבינכם אשר מעוניינים בגילוף מתוחכם יותר ובדיוק של מחשב אנו מציעים שירותי מכונת מכונת חיתוך מדוייקת הפועלת בעזרת תוכנת מחשב אליה מכניסים מידות ושרטוטים מדוייקים של החריטה הרצויה.אלה הרוצים להתמחות בנושא יכולים לבחור חוגים שונים בתחום כולל קורס נגרות, קורס בנייה בעץ, תואר ראשון ועוד.

נגר אומן - תתנו למומחים

אם אינכם מנוסים בעבודה עם מכונות נגרות תעשייתיות אין אנו ממליצים לפעול לבד בנושא. נגריית שוסטר מתמחה ביצירת תפאורות וכך גם בעיבוד אומנותי של עץ בדוגמאות שונות על פי הצעת הלקוח או על פי מתן ייעוץ מאיתנו בתחום עיצוב הרהיטים.
 
 *נגריית שוסטר אינה אחראית על דרך השימוש במכונה או כל פגיעה שהיא אשר עלולה להיווצר כתוצאה משימוש שגוי בה.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media