נגרות

עיצוב חדרי ילדים

עם ההגעה לגיל 3 מתחיל הילד שלכם לפתח את אישיותו, האופי קורם עור וגידים והעדפותיו לגבי צבעים, אוכל, בגדים ואפילו מראה החדר שלו מתגבשות והופכות לדעה. ילדים, אשר תרם הפכו למבוגרים משאירים לרוב את דעתם נחרצת ואינם מתפשרים עד שמסבירים להם אחרת, כמו בכל דבר בחיים, עלינו ללוות את ילדינו גם בתהליך עיצוב חדר ילדים בעצמנו או על ידי נגר אומן

נגר חדרי ילדים ותפקיד ההורים

אין ספק שליווי ההתבטאות של הילד בעיצוב חדרו הינה חוויה נהדרת בתור הורים. הדבר בעצם משול לפחיות צבע שונות המתפוצצות בחדר ומפזרות עליו את הסגנון עליהם חלמו (ולפעמים הדבר באמת מגיע לידי כך). אם זאת, כדאי לכם, ההורים, לגבול מסויים בין רצונות הילד לבין התוצאה האפשרית על פי דעתכם. לילד בדרך כלל אין מעקב אחר העיצוב הכללי של הבית וניסיון לשמור על אחידות וכך גם אין לו מעקב על עלות השיפוץ והעיצוב מחדש – ובדיוק מסיבה זאת אתם, בתור אנשים התומכים בהורות טובה, נמצאים שם. בעת עיצוב החדר חשוב לתת לילד חופש בחירה של צבעים, ולבטא את רצונותיו. לפעמים צביעה משפחתית של חדר הילדים יכולה להיות אטרקציה בלתי נשכחת.

 
לפני תחילת העבודה חשוב להתייעץ עם נגר מקצועי אשר ימליץ על חומרי הגלם הנכונים, צבעים מרשימים ושמירה על בטיחות ופונקציונאליות החפצים הפזורים לחדר לפי תכנון ידוע מראש – בצורה זו, על פי תכנון נכון של עבודות נגרות, נשמור על גישה נוחה למחשב, טלוויזיה, ונשאיר מרחב גדול מספיק גם בשביל אורחים.
נגרות חדר ילדים - פינת למידה

נגרות חדרי ילדים – מה זה כולל?

כאשר מעצבים חדרי ילדים, השמיים הם הגבול. תנו לדמיון שלכם לפעול ושתפו את כל חברי הבית ובעלי המקצוע הקשורים בלבטים מעולם העיצוב. צבעוניות ויצירתיות הם הדגש כאשר מגיעה המשימה וניתן למצוא פתרונות מיוחדים כגון: טפטים מעוצבים, מדבקות קיר, פרומייקה בהזמנה אישית, נורות ספוטים חבויות, מראות, פרופילים דקורטיביים ועוד. 
 
לקביעת פגישת ייעוץ בנושא עיצוב חדרי ילדים על ידי נגר מומחה צרו קשר עוד היום!
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media