נגרות

פרקטים ועיצוב הבית

עשורים האחרונים בוחרים רבים לצפות את רצפות בתיהם, בפרקטים. פרקטים ידועים ביופיים הרב וגם בתחושת החמימות שהם מעניקים. פרקטים הינם אופנתיים בכל זמן ומצב, ואין חשש כי האופנה העכשווית, או העתידית, לא תכלול אותם בתוכה.
מאחר ומחירם של פרקטים אינו מרקיע שחקים, הריי שאנשים רבים כוללים אותם בעיצוב ביתם, אם בבנייה חדשה ואם בעיתות שיפוצים וחידוש מראה הבית. יש הבוחרים להנות מחיפוי פרקטים רק בסלונות ובמסדרונות בתיהם, כאשר את חדרי המגורים, אשר שטחם ממילא קטן יותר, ואף מאוכלס בחפצים למכביר, להותיר על כנם. עם זאת בכל הנוגע לעיצוב בתים, הריי שאין מראה ותחושה העשויים להשתוות לחיפוי פרקטים על רצפות הבית כולו.

סוגי פרקטים

ישנם פרקטים מעץ מסוגים שונים, בצבעים שונים, ובגימורים שונים. פרקטים מבריקים מלכה, או בתוליים ויפים, בצבעם הטבעי ונטול הברק. פרקטים עשויים מעץ או ממספר סוגי עצים, פרקטים מעץ מלא, או מעץ אשר עורבבו ויוצרו עם חומרים נוספים.
פרקטים, בין אם הם עשויים מעץ מלא ובין אם מחומרים נוספים, מעניקים תחושת יוקרה ואיכות לכל חלל באשר הוא ( בדיוק כמו ריצוף שיש), ולכן גם רבים מבעלי העסקים, משתמשים בעשורים האחרונים בחיפוי פרקטים, על רצפות בתי העסק שבבעלותם. התקנת פרקטים הינה פשוטה ונעשית לעיתים בהנחת הקורות, או בהדבקתם, השיטה המועדפת והמומלצת, של בעלי המקצוע בתחום. יש לזכור כי בעלי המקצוע יכולים גם גם להעביר את הרכש החדש שלכם, קרי פרקטים, מבית לבית, ומחלל אחד למשנהו, דבר חשוב בפני עצמו.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media