נגרות

מסור גרונג לעבודות נגרות

אתם לא צריכים יותר נגרים בשביל להחזיק מסור גרונג בבית, מספיק שיהיו לכם ידיים טובות ותעשו עבודות יד שונות לבית, דוגמא בניית שולחן, שידה, מדפים, בשביל שתזדקקו למסור אמין ואיכותי. בשביל זה יש מסור גרונג.
מי שלא בא מהתחום בוודאי תוהה מה ההבדל בין מסור גרונג כזה למסור אחר ולמה אנחנו מדברים דווקא על מסור מסוג מסיום, הרי מה כבר יכול להיות ההבדל בין המסורים השונים. ובכן, כמו ששתי מכוניות שנראות דומות אינן דומות ביכולות שלהן, כך בדיוק גם שני מסורים אינם דומים ביכולות שלהם, ומי שמבין בתחום הנגרות, כמו נגרים מקצועיים, יודע שמסור גרונג הוא מהטובים בשוק, ולא משנה מי הצרכן שלו.
לפני שנסביר בקצרה על מאפיינים שונים של המסור וחשיבותו לעבודת נגרות, חשוב לציין שיש דגמים שונים של המסור, מדי שנה או קצת יותר יוצא מסור חדש לשוק, משופר ומשדורג שמאפשר פונקציות נוספות ומטיב את העבודה. לצורך שימוש ביתי רצוי לקחת דגם פשוט ולא חייבים בהכרח לקנות את הדגם המשוכלל ביותר. עם זאת המלצתנו היא לפנות אל המומחה בחנות ולברר איתו איזה דגם מומלץ עבורכם לשימוש ביתי על פי הצרכים שלכם.
למסורי גרונג יש מאפיינים שונים שבאים לידי ביטוי בדגמים השונים. חלק מן המסורים מגיעים עם ידית שמאפשרת להוריד את להב המסור ביחד עם סרגל הזווית כך שהחיתוך יהיה מדויק לעומת זאת יש מסורי גרונג עם פנדל שיש בהם מסילות תנועה שמגדילות את טווח החיתוך. מדובר במסור כבד ו"שמן" יותר, בשני המקרים שציינו מדובר על מסורים מאוד נוחים לעבוד, ואחרי שלומדים לעבוד איתם, קל מאוד להשתמש בהם.
אחד היתרונות של מסור גרונג, הוא היכולת לבצע חיתוך של זווית, מה שהופך אותם למסורים אידיאליים עבור ניסור לשם מסגרות. כמו כן מסורי גרונג ידועים בכך שהם יודעים לבצע חיתוך עדין ואיכותי לא רק בעץ אלא גם בחומרים אחרים, דוגמא פלסטיק, אלומיניום ועוד.
ההבדלים בין מסורי גרונג השונים באים לידי ביטוי במידות הניסור. כלומר ברוחב ועומק החיתוך, ההבדלים באים לידי ביטוי במספר המילימטרים ובגודל הזווית. כמו כן אפשר לראות את ההבדלים במהירות החיתוך, כושר החיתוך וכל זה בא לידי ביטוי בזכות אורכי להב שונים.

מה צריך לבדוק כאשר קונים מסור גרונג

ראשית, איזו אחריות אתם מקבלים במקום. האחריות המינימאלית היא לשנה. התיקונים למסור נעשים במעבדת היבואן או במעבדת החנות.
שנית, משקל המסור. מסור גרונג הוא יחסית קל, זה הכרחי עבור מי שאיננו איש מקצוע ועובד מהבית. סביר להניח שתנאי העבודה שלו שונים מאשר של נגר מקצועי ולכן עדיף שמשקל המסור יהיה נמוך.
שלוש, החלפת חלקים. רצו לרכוש מסור חדש שהחלקים שלו עדיין נמצאים במלאי, אחרת כל בעיה שתיגרם למסור ויהיה צורך להחליף לו חלק, לא יהיה ניתן לפתור.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media