נגרות

בחירת מחסן עצים ועצים לריהוט שלכם

כאשר אתם עומדים אל מול הצורך להשתמש בנגר כזה או אחר, אתם צריכים לזכור דבר אחד פשוט: סוג העץ חשוב הרבה יותר מהנגר עצמו. אם פיתחו לכם רעיונות עיצוביים מדהימים, הנגר שלכם ישב איתכם והשקיע המון זמן ומחשבה ברעיונות כאלו ואחרים לנגרות ועיצוב השולחן הזה, או הארון ההוא, בסופו של דבר, מה שבאמת חשוב הוא – שהעץ עצמו יהיה עץ איכותי מאוד. סתם לדוגמא, מחסן עצים איכותי ידע להציע לכם מגוון גדול של עצים כאלו ואחרים – עץ לדקים, עץ מסוג איפאה או אולי מסוג קומרו (תלוי בכם כמובן, ובצרכים שלכם), ובנוסף, מחסן עצים איכותי מאוד יידע להשקיע בכם את הזמן ואת המחשבה במציאת העץ המתאים ביותר לכם.

איפאה, קומרו או אולי עץ אורן?

כאשר אתם מגיעים למחסן עצים המציע את כל סוגי העצים, מחסני עצים אגב יש המון, והנה פה תמצאו מחסן עצים טוב. בקיצור, מתי שאתם מגיעים למחסן עצים, במיוחד בישראל, קודם כל יציעו לכם מיליון ואחד סוגים של עצים שונים ומשונים, מילים מוזרות כמו "קומרו" או "איפאה" או אפילו "דק אורן" אל תתבלבלו עם כל השמות האלו, הנה תקציר קצר לגבי כל אחד ואחד מסוגי העץ האלו:

איפאה:

איפאה הוא עץ מדרום / מרכז אמריקה. מדובר על עץ גדול וחזק, כאשר השם האמיתי והמלא של העץ הוא "איפאה טוקבקו". עץ זה מתאים לחוץ וגם לפנים. עדיף לדקים בחוץ בשל חוזקו

קומרו:

קומרו גדל, איך לא, בקומרו (בדרום אמריקה, כמובן). מדובר על עץ יותר חלש יחסית לאיפאה, עץ זמתאים יותר לריהוט פנים, שולחנות וכיסאות, ארונות ומדפים וכן הלאה. 

עץ אורן

או, פה מדובר על העץ הטוב ביותר עבור ריהוט חוץ. מדובר על עץ האורן הרגיל והמוכר שכולנו אוהבים. עץ אורן צומח בעיקר באזורים הקרים יותר (גם בישראל אגב), באזורי איטליה השונים באלפיים ועוד.
כפי שניתן לראות, סוגים שונים של עצים מתאימים לסוגים שונים של מוצרי עץ כאלו ואחרים.
בהצלחה!
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media