נגרות

המדריך לרכישת דלפק קבלה בהזמנה אישית

פעמים רבות אנחנו נכנסים אל משרד או בית עסק ואת פנינו מקבל דלפק קבלה מרשים ומרהיב ביופיו – הסיבה היא, כי דלפק זה נעשה בהזמנה אישית והותאם בדיוק לצרכי המקום. לפניכם המדריך המלא לרכישת דלפק בהזמנה אישית, למה מומלץ לשים לב, במה יש להתחשב וכיצד ליצור עיצוב מרשים.

גודל החלל ביחס אל דלפק קבלה

דלפק קבלה שנעשה בהזמנה אישית מותאם בצורה אופטימלית אל החלל הנתון. לרוב, דלפק הקבלה יהיה מספיק גדול ומאסיבי על מנת שיכיל את כל הציוד הדרוש, אך יכיל גם מרווח נכון בין הקיר לבין דלפק הקבלה, על מנת שיהיה נוח לעבור מבעדו, לצאת ולהיכנס. קחו בחשבון, כי כאשר אתם מעוניינים בדלפק קבלה בהזמנה אישית, ייתכן ותרצו כי מאחורי הדלפק יוצב ארון ספרים, כונניות, או כל דבר אחר הדרוש לבית העסק. כמו כן מומלץ להתאים את דלפק הקבלה לשאר הריהוט המשרדי ורצוי לרכוש כסא משרדי שיהיה נוח ונעים למראה עבור מי שיושב מאחורי דלפק הקבלה..

חומרים של דלפק קבלה

דלפקי קבלה מגיעים במגוון רחב של חומרים, בין אם עץ מלא, מתכת, אלומיניום, שילוב של זכוכית ועוד. כאשר בוחרים את סוג החומר ממנה יהיה עשוי דלפק הקבלה, יש להתייחס לשני אלמנטים חשובים: העיצוב הכולל של המשרד ועמידות החומר אל פני שחיקה. אם אתם כבר משקיעים בעיצוב של דלפק קבלה, מומלץ לבחור בחומר עמיד, אשר גם נותן מענה מבחינת אפשרויות העיצוב.

עיצובים וסגנונות של דלפקי קבלה

ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים, מודרניים, קלאסיים, כפריים ועוד. העיצוב של דלפק הקבלה צריך להתאים אל העיצוב הכולל של המשרד, וכמובן, כזה שמשדר את האופי ואת המקום. משרדי הייטק יכולים לבחור בצבעים שונים, מעניינים, בחומרים חדשניים, בעוד משרדי עסקים, כלכלה או משרדי עורך דין, ירצו לשדר יוקרה באמצעות שימוש בעץ מלא.
בכל הקשור לעיצוב דלפקי הקבלה, מומלץ לחשוב באופן קונספטואלי ויצירתי, וזאת על מנת לייחד ולמתג את דלפק הקבלה שלכם באופן כזה שכל האנשים המבקרים במשרדכם יזכרו את המחזה הנגלה לנגד עיניהם עוד בשלב הקבלה.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר למיתוג דלפק הקבלה היא באמצעות הדפסת לוגו החברה על גבי חומרי גלם שונים ושילובו כחלק אינטגראלי מהעיצוב הכללי של הדלפק. כיום, תוכלו ליהנות מאיכויות הדפסה על מגוון נרחב של חומרי גלם, לרבות, זכוכית, פלסטיק, עץ, נחושת וכדומה. הדפסת הלוגו בשילוב עיצוב מסוגנן וקונספטואלי, יאפשרו גם לכם ליצור עמדת כניסה מרשימה וממותגת.

אחסון ונוחות של דלפק קבלה

דלפק קבלה צריך להיות פונקציונאלי, הוא צריך להיות מתאים למערכת טלפונית, מחשב, פקס, מדפסת, יש צורך במקומות אחסון ועוד. מומלץ לבנות מערכת מגרות אינטגרלית, וכמובן, ששולחן העבודה יהיה מספיק רחב לכל החפצים וחומרי המשרד הנדרשים. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מדלפקי קבלה מרשימים במיוחד, דלפק קבלה בהזמנה אישית יוכל להעניק לכם בדיוק את המראה הדרוש למשרד שלכם. 
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media