נגרות

מורה פרטי לנגרות

תמיד חלמת לעצב את ביתך בעצמך? לבנות שידה מדהימה שמתאימה בדיוק למידותיך? נגרות כתחביב תמיד היה, כל אחד יכול ללמוד להיות נגר, לפחות בצורה חובבנית, אבל כדי לבנות מוצרים שיהיו באמת יפים ומיוחדים צריך ללמוד – אין ברירה.
כדי ללמוד נגרות צריך להתאזר בהמון סבלנות שכן לוקח זמן לבנות או להרכיב מוצר ברמה גבוהה.
ישנם מספר דרכים ללמוד נגרות,

הדרך הראשונה היא דרך האינטרנט:

ישנם מספר אתרים המהווים מוקדי ידע לתחום הנגרות שמהם ניתן ללמוד הרבה על איך לעצב שידה, איך לבנות מגירה, איך ללטש, איך לצפות את העץ ועוד הרבה שיטות מעניינות לעיצוב ומידול מוצרי עץ. כמו כן ניתן למצוא ב-YouTube סרטונים רבים ללימוד נגרות – אפילו בעברית. הנה דוגמא להכנת מיטה יפיפיה מבולי עץ 

יתן לראות שנדרשת הרבה עבודה כדי להגיע לתוצר הסופי אך העבודה משתלמת ובעל ערך סנטימנטלי גבוה.
הדרך השנייה היא באמצעות קורסים: ישנם מספר עסקים המספקים קורסים בנושאי נגרות בית, הקורסים יחסית יקרים ולא תמיד ניתן בהם יחס אישי לתלמיד אך זאת מסגרת נהדרת לפתח מעגל חברים חדש הכולל אנשים בעלי מקצוע תחום עניין משותף.

 

הדרך השלישית היא לימוד נגרות באמצעות מורה פרטי:

מורה פרטי יתן לך יחס אישי ויוכל ללמד אותך את עקרונות הנגרות מהשלבים הראשונים עד השלבים המתקדמים ביותר. שימוש במורה פרטי לנגרות יספק לך גם מענה לימודי וגם שירות נגרות אישי במהלך השיעור הפרטי. לרוב הנגרים יש התמחות מסוימת, יש כאלו המתמחים בפיסול, גילוף, סוגי עץ שונים, בנייה והרכבת רהיטים, פרקטים, הדבקות, דלתות וכו'. כדאי לחשוב מראש על התחום שהכי מעניין את התלמיד ולקבוע יעד לשלב הראשון שאליו נרצה להגיע. למשל – בניית שידה לחדר השינה – ובאמצעות היעד לכוון את המורה.
 
בנגרות תחום הבטיחות הוא מאד חשוב ולכן יש להקפיד על שימוש בכלים מתאימים וסביבה טובה. יש לוודא מול המורה הפרטי שיש לו את הכלים המתאימים ובמידה ולא, לקבל המלצות אילו כלים צריך להשיג כדי לשמור על בטיחות בעבודה. שימוש במורה פרטי לנגרות זה לא דבר סטנדרטי אבל נראה שזאת מגמה ההולכת ומתעצמת ולא בכדי – זאת מסתמנת כדרך הטובה ביותר ללמוד תחביב חדש, לא יקר אך מאד מהנה ובעל תוצר שניתן לראות בזמן יחסית קצר.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media