נגרות

תיקוני רהיטים

רהיטים מעוצבים לרוב בצורה נוחה לשימוש ומתוך כוונה לאחסן חפצים לאורך תקופה אך במהלך הזמן נוצרת שחיקה ברהיטים אשר גורעת מחווית השימוש בארון או מההשקעה הרבה שנעשתה בעיצוב חלל החדר בו קיים הרהיט, וברגע בו נושרת הדלת מגוף הארון עולה השאלה שהייתה צריכה לעלות כבר מזמן: האם מתקנים את הרהיט בעזרת תיקוני נגרות או האם מזמינים ארון מטבח חדש?

תיקוני נגרות – חדר ילדים

בניתים לילדכם את חדר החלומות: צבעים בהירים, מרחב משחק, שולחן לימודים ותאורה נכונה... ואחרי שנולד ילד נוסף והבוגר מקבל חדר-נוער, עוברים בדרך כלל ארונות הילדים הוותיקים אל הולד הבא. עמידות הרהיטים אצל ילדים אינה עדינה כמו אצל בוגרים (כמו גם בגדים וחפצים אישיים) והחדר פשוט לא נראה "כמו פעם". – לבעיה זו יש פתרון קל, הזמינו נגר אשר יעניק שירותי נגרות מקצועית ויספק לכם מידע על שדרוג ארונות החדר... לעיתים כל מה שצריך הוא להחליף מספר צירים ולצפות חלקים מחדש ו-הופ! החדר חזר להיות כמו חדש. בו בזמן ניתן גם לשדרג את החדר בעיצוב עדכני יותר ביחד עם השינויים שנעשים לצורך תיקון הארונות ושאר הריהוט.

תיקוני נגרות – חדר שינה

לא מעט פעמים נתקלנו במיטה שרגלה נשברה וכתוצאה מכך המזרן התעקם. – מבין כל הרהיטים בבית, ארונות המטבח ומיטת חדר השינה הינם הרהיטים אשר נוטים להישחק בתדירות הגבוהה ביותר. כאשר ניתן, אנו מבצעים תיקון לרגלי המיטה וחיזוקם על ידי פרזולים או על ידי החלפת שלד העץ כולו במקרה והוא נתקף בתולעי-עץ, וכך גם מבצעים פעולות מניעה לטובת עמידות הרהיט לאורך זמן.
תיקוני נגרות לחברות וארגונים
חברות רבות, ארגונים ואף בתי הארחה, זקוקים לאחזקה שותפת של ריהוט החדרים, פינות ישיבה, המשרדים והמטבחים. נגריית שוסטר מעניקה שרותי נגרות הן לחברות והן לגופים פרטיים ותשמח לעזור בפתרון יצירתי של כל בעיה שהיא.

תיקוני נגרות – רגע לפני הזמנה

גם אנו ממליצים לעשות סקר שוק ולברר את הפרמטרים החשובים בטרם הזמנת ,תיקון רהיטים. חשוב להתעקש ולראות פרויקטים קודמים דומים, ולסמוך על הנגר שיעשה את עבודתו כראוי. כמובן שיש לבדוק גם עלויות ופרמטרים נוספים.
שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media