ממליצים

לקוחות ממליצים על נגר מקצועי

מבית לקוחותניו: 
 
דר' לדרמן דוד ,קרדיולוג בפנסיה:"אני מכיר את נגריית שוסטר מעל 35 שנה , אני רק מרים צלצול ובכל בעיה משה והצוות עומדים לשרותי, מתיקון דלת ופריצתה תוך שעתיים מהקריאה ועד ייצור והרכבת מטבח רחב ונגיש לאשתי המתניידת בהליכון ,עם מקום מרווח ונוח , כמו כן משה מעניק תחושה חמימה של בית וניסיון , עובד יסודי ונקי , בעל חוש הומור ורצון להמשיך להזמין מממנו עבודה  ואפילו פתרונות ייעול ואחסון לבית ולמשרד". 
 
דוד אייזנברג- אחראי ועד בית בעיר בת ים:"יש לנו דירה קטנה שהיה צריך להתאים לה מטבח קטן וצנוע, קיבלנו המלצות רבות על משה שוסטר , בתוך עשרה ימים קיבלתי מטבח בובה כולל שיש כיור, עבודה נקייה ומסודרת מוקפדת ומלאת פאר וברק , כל כך התלהבתי מהשירות היעיל ואיכות העבודה, לא היססתי והזמנתי את משה לייצר לביתי ספרייה עם דלתות זכוכית , אני מרוצה והאישה עוד יותר לא צריך לנקות כל שבוע את הארון, ניתן להעביר סמרטוט פעם בחודש לא מאמץ . אני אישית אהבתי את עבודותו ואשמח להמשיך לקבל ממנו שירות על בסיס יומיומי".  
 
טאטינה אחות בקופת חולים מכבי: "באחד הפעמים ששוחחתי עם משה, יצא לי להכיר בן אדם נחמד עם הרבה סבלנות ששאלתי אותו במה הוא מתעסק ביומיום שלו, נענה בחיוך נגר כבר 40 שנה, התעניינתי ורציתי לשמוע ולראות עבודות פרי ביטנו של משה, הוא שלח אותי למקומות שונים ולבית העסק שלו, כדי להבין לעומק על מה מדובר. לקחתי ממנו את כל הפרטים, מצא חן בעייני, אך עם הזמן זה פרח מזיכרוני. אחרי שנה וחצי בעלי ואני, החלטנו שאנחנו רוצים ארון קיר חדש.. הסתובבנו בחנויות וראינו דברים יפים, פשוטים יש כאלה יקרים וקצת פחות, אבל הרגשתי לא שלמה עם מה שראיתי אז החלטתי שאני רוצה שאני אתכנן עם הנגר, איזה ארון בדיוק אני רוצה. נזכרתי איפה השארתי את הפתק בערימה במטבח וחייגתי מיד למשה, מארון אחד שנעשה עם השנים, עברנו גם שיפוץ מטבח, ותליית מדפים וכל מיני עבודות יזומות הזולות לכל כיס, אני ממליצה על עבודותיו ונאמנותו בחום ובשמחה רבה".
 
עורך דין מאיר כהן: "מי היה מאמין שהנגר שייצר לי לפני עשור את המטבח בבית, יהפוך לבין חברי הטובים, משה קודם כל אדם משכמו ומעלה, סבלני, קשוב ללקוחות שלו, נאמן ובעיקר שמח לפתור כל בעיה ולקבל פרויקט חדש ליד. משה מלווה אותי לאורך שנים מעבודות בבית משפחתי, למשרד שלי לחברי ומכרי. התחיל בתיקון קטן, הפך לשיפוץ, חידש, תיקן הרכיב, קנה, יצר כל מפעל ביתי ומבצרי קיבל את הטאץ של משהו. ייצר עבורי דלת כניסה חדשה פירק הרכיב עם חיוך רחב על הפנים עם צוות מסור וחרוץ. אני מאחל לכולם להכיר בן אדם, חבר ונגר כמוהו".
 
נורית אסתר חיפשה באינטרנט שעות על גבי שעות מי יכול לפרוץ "דלת שירותים במידי, שבני נעול בתוכה, אחרי חצי שעה משמצאתי את נגריית שוסטר, משה הגיע לחלציו במהירות , עשה תיקון פרוביזורי ולמחרת בבוקר , שיפץ ותיקן את הדלת כאילו לא היה דבר אתמול שלשום". אני מכיר את נגריית שוסטר מעל 35 שנה, אני רק מרים צלצול ובכל בעיה משה והצוות עומדים לשרותי, מתיקון דלת ופריצתה תוך שעתיים מהקריאה ועד ייצור והרכבת מטבח. 

שיווק באינטרנט SEO-Creative | בניית אתרים: SEO-Media